Rozpoczęła się kolejna edycja projektu wspierającego młodych przedsiębiorców - Program Aktywizacja - skierowanego do osób rozpoczynających swoją karierę w świecie własnego biznesu. Udział w inicjatywie mogą wziąć wszystkie osoby, które założyły swoją firmę w ciągu ostatnich 60 dni bądź dopiero zamierzają tego dokonać.

Program Aktywizacja powstał z myślą o najważniejszym, a jednocześnie najtrudniejszym czasie dla młodego przedsiębiorcy - pierwszych 12 miesiącach działalności. Przedsięwzięcie zapewnia internetowe narzędzia niezbędne przy prowadzeniu nowoczesnego biznesu. W skład pakietu wchodzą m.in narzędzia do księgowości, kadr i płac online, system magazynowy oraz fakturowanie. Dodatkowo z myślą o trudnościach i niewiadomych, jakie niesie za sobą pierwszy rok funkcjonowania firmy, Program Aktywizacja gwarantuje wsparcie od ekspertów m.in. w dziedzinie finansów oraz prawa pracy.

Aby dołączyć do grona zadowolonych przedsiębiorców uczestniczących w Programie Aktywizacji wystarczy wejść na stronę programaktywizacja.pl, zarejestrować się i korzystać z możliwości jakie daje nam inicjatywa.

infografika Zobacz też:
kalkulator pracodawcy