W dzisiejszych czasach oprogramowanie online jest normą. Nawet jeśli dotyczy oprogramowania związanego z prowadzeniem firmy, rozliczeń podatkowych czy rozliczania kar i płac. Na szczęście na rynku jest coraz więcej firm, które oferują tego rodzaju rozwiązania. Jednak jak wybrać odpowiedni program kadrowo-płacowy za darmo?

Odpowiedni program do kadr i płac za darmo

Jednym ze sposobów jest skorzystanie z darmowego programu do kadr i płac.  Świetną propozycją jest system wFirma. System ten oferuje możliwość założenia darmowego konta i korzystanie z systemu Kadry i płace za darmo przez 30 dni. Oznacza to, że można przetestować cały miesiąc rozliczeń, wraz z wszystkimi obowiązkami składkowo-podatkowymi.

Program kadry i płace za darmo

Dodatkowo teraz program Kadry i płace jest za darmo aż przez 12 miesięcy, jeśli skorzystać sie z promocji i kodu rabatowego!

Co ważne darmowa wersja Kadr i płac w wFirma.pl daje możliwosć korzystania z wszystkich funkacji. System ten umożliwia pełne rozliczanie pracowników oraz ich wynagrodzeń. Daje możliwość rozliczenia nieobecności oraz zasiłków. Dodatkowo umożliwia prowadzenia akt osobowych w wersji elektronicznej zgodnie z wymaganiami rozporządzenia. 

Skoro na rynku jest system dający możliwość rozliczania kadr i płac za darmo to zdecydowanie warto z tego skorzystać!